Web sitemize hoşgeldiniz. Size faydalı olmak için buradayız :)

Kullanım Koşulları

neyefaydalidir.com sitesinden bilgi edinen ve uygulayan kişiler birazdan belirteceğimiz kullanım koşullarını kabul etmiş sayılacaktır. Belirttiğimiz kullanım koşullarını tamimiyle kabul etmiyorsanız sitemizden bilgi edinmeyiniz.

Neyefaydalidir.com sitesinde bulunan içerikler (yazılar) herhangi bir hastalık için tedavi, tanı ve tıbbi öneri özelliği bulundurmamaktadır. Neyefaydalidir.com sitesinde yer alan tüm metinler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sitemiz içerisinde bulunan metinler nedeniyle oluşabilecek olası şikâyet ve sorunlardan sorumlu değildir.

Neyefaydalidir.com sitesindeki tüm kullanıcılarımız belirttiğimiz bilgileri uygulama konusunda özgürdür ve tüm sorumluluklar kendine aittir.

Sitemizde yer alan bilgilerin kullanımı ve yorumlanması kullanıcılara aittir. Kullanıcılar belirtilen kullanım koşullarını okuyarak sitede yayınlanan içeriklerin tıbbı özellik taşımadığını kabul eder.

Herhangi bir rahatsızlığınız bulunduğunda öncelikle doktora başvurup tıbbi olarak çözüm aramalısınız. Acil müdahale gerektiği durumlarda 112 acil servis aranarak yetkili kişilerle irtibata geçmelisiniz.

Sitemizde bulunan içeriklere yapılan yorumlar ve yazılar bunları siteye girenlerin sorumluluğundadır. Bulunan yorumlar ve yazılardan faydalanan kişiler sorumluluğu kendileri almışlardır. Bundan dolayı yorum ve yazılardan faydalanmadan önce mutlaka uzman kişilerden tavsiye edinmelisiniz.

Neyefaydalidir.com sitesini kullanan kişiler belirttiğimiz kullanım koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır. Belirttiğimiz kullanım koşulunu dikkate alarak bir sorunla karşılaştığınızda doktora veya sağlık kuruluşuna başvurunuz.

 

istanbul escort-